inegöl iş Dünyası  
 
 
 
   
 
 

Site Hakkında

inegolisdunyasi.com İnegöl'de faaliyet gösteren firmaların iletişim bilgilerinin yayınlandığı bir web sitesidir. Bunların yanında sitede iş dünyasına yönelik bilgilere, kitap tanıtımlarına da yer verilir. 

  
 

Çerezler
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmamasıyla ilgili seçeneklerinizi öğrenmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

Alınan ziyaret bilgileri, daha alakalı reklamlar sunmak amacıyla kullanıcı ilgi alanı kategorileri oluşturmak için kullanılacaktır.

Dış Bağlantılar
- Sitemizde diğer sitelere ait linklere yer veriyoruz fakat bu sitelerin içerikleri ve gizlilik politikalarından sorumlu değiliz.
 


İletişim

site hakkındaki öneri ve eleştirilerinizi iletişim bölümündeki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.
 

 


İnegöl İş Dünyası
www.inegolisdunyasi.com
 
 
İnegöl İş Dünyası - İİD - 2005
www.inegolisdunyasi.com